19 Kasım, 2007

∂єηgє

Buraya pek vakit ayiramadigimin farkindayim.. zaman zaman, karalayayim bisiler diyorum, diyorum ama o an genelde bi isim çikiyor, kursagimda kaliyor bu istegim, hadi dönünce diyorum.. sonra yine erteleniyor.. erteleniyor.. ve öksüz birakiyorum mecburen blogcumu.. ama her sey gibi buda sebepsiz degiL sarkidaki gibi.. ''mazaretim var ...'' :)
Bu kadar ana kuzusu oldugumu yeni yeni farkediyorum, bitaneciginin (annesinin) basinin dertte oldugunu duyunca solugu istanbul'da alan annem oraya bi gitti pir gitti.. tamam endisesini yaninda olmak isteyisini anliyorum, bizide çok korkuttu olan kaza hatta dünya basima yikilir gibi oldu.. donup kaldim.. ama.. iste yoluna girdi her sey.. Hem gidelide bir ay oldu dönse diyorum artik.. bu konuda sanirim biraz egoistim.. ben sürekli yanindayKen o ayda yilda bir görüyor annecigini birak kalsin biraz dimi ama? neyse..

Bu ara özlemler pesin sira gelip dengemi bozmaya çalisiyor sanki.. DS

2 yorum:

Zehra dedi ki...

merhaba canım deryacım öncelikle geçmiş olsun kaza geçirmiş kardeşin sanırım..Allah birdaha göstermesin..ayrıca yazılarını çok beyendim :) sana sık sık uğramaya çalışıcam :) hadi ben tembelim boşver beni ama sen yazmalısın gerçekten çok güzel yazıların..

sevgilerimle...

Dery@ dedi ki...

Zehracim kaza geçiren kardesim degil anneannemdi, annem onun için gitmisti istanbul'a ama her sey yoluna girdi nihayetinde.. dün kavustum ona bol bol hasret giderdik.. :)
Yazilarimda pek iddali degiLim.. ama ilgin için tesekkürLer canim sevindirdi yorumun beni ;)

sevgiler benden..

Ziyaret