01 Ocak, 2008

уєηιуιℓ

Zaman bas döndürür bir hizla akmaya devam ediyor.. 2007 yi acisiyla tatlisiyla.. mutluluk ve hüzünLeriyle geride birakip 2008`e merhaba dedik..
Bu sene biraz degisik yöntem denemeye karar verdim; Oturup bul yil bitmeden gerçeklestirmek üzere hedeflerimin bir listesini çikardim, sürekli erteledigim.. daha sonra yaparim diyip unuttugum seyLeri yazdim..
ise yarayip yaramayacagini zaman gösterecek.. bakalim..
Aslinda yeni bir yil yeni baslangiçlar yapmak için bir çok insana en iyi firsat gibi gelsede insanin hayatina yeni bir yön vermesi için bir yili tüketmesi gerekmiyor ama sanirim biraz irade sorunu yasayanlardan biriyim bende..
Yani bi sayinin degismesi neyi degistirebilirki? Ertesi gün yine kaldigi yerden ayni sekilde devam etmiyormu..? Bazi seylerin farkina varabilmemiz için illa birilerinin/birseylerin bize hatirlatmasimi gerekiyor?
Neyse.. :)
Yilbasi çok eglenceliydi.. bizim için klasiklesen bir sekilde girdik yine yeni yila.. gecenin tek farki ( güzelligi) uzun zamandir bizden uzakta yasayan canim ablaminda (Özlem'in) bizlerle olusuydu.. sabaha kadar müzik, dans.. vur patlasin çal oynasin..
Herkez için saglik, huzur, nese ve sevgi dolu bir yil olur umarim.. DS

Hiç yorum yok:

Ziyaret